fbpx

Jak si poradí inAgile s Covidem ?

Konference inAgile se původně měla konat v termínu 31.3.-1.4., ale vzhledem k šíření koronaviru jsme ji přesunuli na podzimní termín 13-14.10.

Nejen přesun, ale i vylepšení programu

Konference se posunula o půl roku a to je celkem dlouhá doba. Znovu jsme se spojili s našimi přednášejícími a konzultujeme s nimi obsah přednášek tak, aby reflektovaly současnou dobu a ve svých vstupech zachytili všechny novinky a změny, které za tu dobu v jejich tématech nastaly. Také jsme znovu oslovili zajímavé řečníky, kteří v původním termínu nemohli a proto jsme je v programu neměli. Finální program bude rozšířen například o case study ze společnosti ProductBoard, přednášku Davida Pavlíka ze společnosti ShipMonk a další.
Zatím máme potvrzenou účast i od zahraničních přednášejících. Pokud by nastala změna, budou připojeni živě – online.

V první řadě myslíme na bezpečný průběh konference. K dispozici je pouze 100 vstupenek.

Do sálu pro 500 osob, umístíme pouze 100 účastníků. Umožní nám to zvolit vhodné uspořádání s ohledem na bezpečné rozestupy. Každý účastník bude sedět sám u stolu.
Variabilita prostor nám dovolí rozdělit účastníky i na menší skupiny do více sálů.
V konferenčním centu Pyramida byla vybudována úplně nová vzduchotechnika, kde se vzduch nefiltruje, ale dostává se do budovy průběžně nový.
Každému účastníkovi bude po příchodu do konferenčního centra změřena teplota.
K dispozici bude ve všech sálech dezinfekce.
U workshopů a na World Café budou k dispozici roušky.
Občerstvení bude jednotlivě balené.

Můžete sebou vzít i kolegy z HR

Jednou z našich jednodenních tematických konferencí je People inAgile. Konference určená pro HR a management. Přišlo nám zajímavé konferenci People inAgile organizovat ve stejný den jako konferenci inAgile.
Program obou konferencí propojíme Manažerskou stopou, do které jsme přizvali k rozhovoru lídry z prostředí českých a slovenských firem, z finančního i technologického sektoru, které si agilitu zažívají, zkouší nebo už déle praktikují a necílíme zrovna nízko. Přijdou přímo generální ředitelé nebo členové nejvyššího vedení. Určitě se zeptáme na jejich zkušenost, reakce zaměstnanců na změnu, i na to, jak by doporučili začít a co by sami udělali jinak, nebo na co dát dobrý pozor.
Máme potvrzenou účast pana Salomona CEO Česká spořitelna, pana Luďka Jírů CEO Home Credit a pana Vlastimila Kociána člen představenstva v KROSu, paní Dana Fajmonová z Raiffeisenbank.

Osobní účast s velkou hodnotou

V menším počtu lidí než obvykle, bude více příležitosti k diskusi, networkingu i s přednášejícími a v menších skupinách na workshopech se můžete těšit na intenzivní zážitek.
V diskusním formátu World Café, pro Vás připravujeme deset tematických stolů, kde jednotlivé diskuse budou moderovat naši přednášející.
Po oba dny si účastníci mohou také vybrat z bohaté nabídky mini-workshopů, které budou pokrývat všechny tematické oblasti letošní konference. V nabídce budou i workshopy pro pokročilé.

Konferenci budeme streamovat, pro ty, kteří se nemohou akce osobně zúčastnit

Nemůžete se zúčastnit konference osobně? Pořiďte si vstupenku Živě – Online a z pohodlí domova či práce sledujte všechny přednášky a case study a díky interaktivním technologiím vstupujte se svými dotazy. V ceně dostanete záznam přednášek ve Full HD kvalitě včetně prezentací, abyste se k tématům mohli kdykoliv vrátit.

K dispozici různé varianty vstupného

Podporujeme účast celých týmů, nebo různých rolí. V nabídce máme zvýhodněné vstupy pro 5+ účastníků i variantu pro firmy online. K dispozici je i kombo vstupenka, která Vám umožní mezi oběma konferencemi přecházet dle vybraného programu.
Scroll to top