fbpx

O KONFERENCI....

inAgile je regionální konference z uceleného konceptu stejného názvu, kde v průběhu roku pořádáme jednodenní tematické konference a setkání pro jednotlivé role (Product inAgile, People inAgile, Open Space inAgile, Forum inAgile). Hlavní akcí je tato dvoudenní konference, která obsahově pokrývá širší spektrum témat a je zaměřena na různé role v organizacích.
Současná doba je plná změn a testuje nás, jak jsme schopni reagovat na změny, které přicházejí. Je to i náš případ. Situaci jsme neustále sledovali a průběžně na ni reagovali. Kvůli bezpečnosti jsme omezili počet vstupenek na akci, věnovali jsme se bezpečnostním opatřením, zajistili streamování pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně. Byli jsme rozhodnuti, že se konference uskuteční.
V minulém týdnu začalo chodit mnoho zpráv od Vás účastníků, že se nemůžete zúčastnit díky firemním nařízením, které Vám neumožňují navštívit hromadnou akci. Kvůli zařazení ČR do rizikových zemí, účast museli zrušit téměř všichni přednášející ze zahraničí. V neposlední řadě platí vládní opatření, které se neustále mění a momentálně je téměř jisté, že hromadné akce budou během pár dnů zakázané.
Svět se s Covidem nezastavil, jen dočasně ve vlnách zpomaluje, tak toho pojďme využít ke společnému sdílení a učení a využijeme krizi jako katalyzátor změn. Každá krize je totiž i příležitostí.
Jaké máme řešení?
Dvoudenní konference inAgile bude rozdělená na dvě samostatné části:
Part I inAgile Online 24.11.2020
Part II inAgile Prezenčně 8.6.2021

TÉMA KONFERENCE....

Inovujte organizaci, kulturu, nejen produkty, abyste zůstali konkurenceschopní

KONFERENCI PŘIPRAVUJÍ....

Jaroslava Ceplechová

Jaroslav Procházka

Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, 147 00 Praha 4, Česká republika
IČ: 25071505, DIČ: CZ25071505
Email: info@edutrea.cz

PARTNEŘI AKCE...

ZLATÝ PARTNER

STŘÍBRNÝ PARTNER

BRONZOVÝ PARTNER

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI...

Scroll to top