fbpx

ANOTACE

Reálné a praktické zkušenosti se zaváděním OKR do 46 týmů napříč 3 zeměmi

Pro řízení celé Heureka Group jsme si vybrali OKR, protože nám tento přístup dokázal svoji sílu v českých vývojových týmech a celém Slovinsku. Chceme se s vámi podělit o reálné a praktické zkušenosti s jejich zaváděním. Za poslední dva roky ho přijaly jednotlivé týmy, celá oddělení, a nakonec i všechny týmy Heureka Group ve třech zemích. Budeme mluvit o úspěších i neúspěších, naplněných i nenaplněných představách.
Těšte se na naše AHA! momenty, koncept OKR Ambasadorů a to, jak jsme pro OKR získali celou firmu i za nepříznivých podmínek současné doby a co dalšího nás v této nikdy nekončící aktivitě ještě čeká.

 

Lukáš Putna

Lukáš působí v Heurece na pozici CTO a od počátku jeho působení se snaží sjednotit technologický směr s produktovou vizí Heureky. Je velkým zastáncem agilních metodik s velkým důrazem na samostatné vývojové týmy.

Marek Grynhoff

Marek je od roku 2018 hlavní produkťák ve společnosti Heureka. Na starosti má produktovou strategii a vedení celého týmu. Marek je zastáncem agilních metodik. Proto v Heurece místo neflexibilních roadmap pomohl zavést řízení přes OKR.
Scroll to top