fbpx

UPDATE

Konference inAgile se původně měla konat v termínu 31.3.-1.4., ale vzhledem k šíření koronaviru jsme ji přesunuli na podzimní termín 13-14.10.

Nejen přesun, ale i vylepšení programu

Konference se posunula o půl roku a to je celkem dlouhá doba. Znovu jsme se spojili s našimi přednášejícími a konzultujeme s nimi obsah přednášek tak, aby reflektovaly současnou dobu a ve svých vstupech zachytili všechny novinky a změny, které za tu dobu v jejich tématech nastaly. Také jsme znovu oslovili zajímavé řečníky, kteří v původním termínu nemohli a proto jsme je v programu neměli.

Doplníme ho o nové aktuální informace

Program rozšiřujeme a budeme postupně přidávat další obsah, který nám v této situaci přijde relevantní a nechceme, abyste na něj museli čekat až do příštího roku.

Můžete sebou vzít i kolegy z HR

Jednou z našich jednodenních tematických konferencí je People inAgile. Konference určená pro HR a management. Přišlo nám zajímavé konferenci People inAgile organizovat ve stejný den jako konferenci inAgile.
Program obou konferencí propojíme pouze Manažerskou stopou, do které jsme pozvali lídry z významných českých a slovenských společností a pozveme i inspirativní zástupce z HR. Jejich pohled na průběh agilní transformace bude přínosným doplněním rozhovoru a pro účastníky obou konferencí to bude jistě zajímavá diskuze.
Účastníci People inAgile si budou moci koupit vstupenku na konferenci People inAgile, která bude probíhat jako samostatná akce, nebo kombo vstupenku a mezi programem obou konferencí libovolně přecházet.

Myslíme i na bezpečný průběh konference

Zajistili jsme větší prostory, než potřebujeme. Umožní nám to zvolit vhodné uspořádání s ohledem na bezpečné rozestupy, pokud by to situace vyžadovala. Variabilita prostor nám dovolí rozdělit účastníky i na menší skupiny do více sálů.

Doručíme Vám kvalitní obsah za jakékoliv situace

Neumíme předvídat, co bude na podzim. Tentokrát nás ale nic nezastaví. Pokud by nastala nepříznivá situace, která neumožní osobní setkání jsme připraveni konferenci přesunout do onlinu. I v této variantě máme za cíl doručit Vám vysokou hodnotu ve formátu, který Vás bude bavit. Záložní varianty už také řešíme.

Každý z nás může učinit krok, aby se situace opět vrátila do stavu, který nám je příjemný

Buďme k sobě ohleduplní, pokud budete v den akce nemocní, nechoďte a dejte nám vědět. Postaráme se o to, abyste o program nepřišli, budeme se Vám věnovat.
Na druhou stranu nebuďme vystrašení. Chceme fungovat v prosperujícím státě a jen na nás záleží, kdy se vrátíme zpět do starých kolejí, už poučeni jak zvládat krizové situace lépe.
Scroll to top