ANOTACE

Řekněte mi, jak se díváte na změnu a já vám řeknu, jak dopadne vaše transformace.

Organizační změny – otřepané téma. Nemáme zde desítky let change management? Nemáme zde desítky let restrukturalizace či fúze? A nejnovější agilní a digitální transformace? A nechoďte na mě proboha jen statistikou, že dvě třetiny změn selhávají…

 

Pokud se řekne změna, mnohé z nás napadne, že k tomuhle tématu už není co řešit. Vše bylo řečeno, zažito, sepsáno či prezentováno. A přesto vás v této prezentaci vyzveme podívat se ještě jednou na to, co vlastně změna (není) je, na jakých principech (ne)stojí a jak vaše vnímání změny ovlivňuje, jak se organizace (ne)bude rozvíjet.

Rastislav Duriš

Rasťo je facilitátor a organizační psycholog, který se specializuje na lidskou stránku, Agile a systematický přístup k rozvoji organizací. Lídry a týmy učí samořízení a decentralizaci. Do ČR přináší globální přístupy na podporu organizačních transformací, jak Raketový model týmové práce, Management 3.0, Gamestorming, BetaCodex Network, Lean Change Management či Liberating Structures. Ve své konzultační a tréninkové praxi nejčastěji spolupracuje se Scrum mastery, agilními kouči a projektovými) manažery.